
Шкільна бібліотека
ГРАФІК РОБОТИ
Понеділок - п'ятниця: 08:30 - 17:00
Обідня перерва: 13:15 - 13:45
Вихідні дні: субота, неділя, загальнодержавні вихідні
Під час дистанційного навчання і канікул бібліотека працює у звичайному режимі

Бібліотека як центр підтримки навчально-виховного процесу в школі
Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а бібліотекарі – вірними зберігачами і популяризаторами духовного надбання поколінь.
Завдяки шкільній бібліотеці діти мають унікальну можливість ознайомитися з історією розвитку освіти та культури рідного краю. Без шкільної бібліотеки неможливо сьогодні уявити навчання і виховання школярів, без неї неможлива освіта та самоосвіта педагогічних працівників, учнів та їхніх батьків.
Шкільна бібліотека – саме те місце у школі, де зароджуються і горять найбільш яскраві думки та почуття, вона – центр культури, де закладається духовне здоров’я нації. Видатний український педагог В.О.Сухомлинський писав: «У школі повинен яскраво горіти невгасимий вогник розумового життя; чим багатші й багатогранніші інтелектуальні інтереси вчителів і учнів, чим дорожче для кожного вихованця найважливіше джерело знань – книга, тим менша небезпека розумової обмеженості, байдужості до знань».
Тому основне завдання шкільної бібліотеки ми вбачаємо у прищепленні дитині любові до книги, навчанні учнів-читачів користуватися бібліотекою, її фондами, довідково-бібліографічним апаратом.
Повноцінне забезпечення інформаційних потреб школи – одна з основних функцій сучасної шкільної бібліотеки. Крім того, бібліотека не лише інформаційний центр, вона є культурним центром. Новий зміст і характер навчання залежить від завдань, які ставить перед собою бібліотека, від форм і методів її роботи.
Нормативно-правова база
ПОЛОЖЕННЯ
про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу


